W jaki sposób możemy ulepszyć Wiejskie Życie?

Zwiększenie ilości misji standardowych (Dodanie starych misji czasowych do klasycznych)

Witam
od dawna nie są dodawane żadne misje standardowe (klasyczne) gdzie na fb wchodzi 1 do 2 w miesiącu a tu chyba od listopada bądź grudnia nie dodano nic :(
Pozdrawiam

Przenoszenie dawnych misji czasowych do klasycznych

Niektórzy grają w wiejskie życie od niedawna. Jeżeli wcześniej były jakieś misje przez określony czas to teraz nie można do nich wrócić. Warto te misje dawne przenieść do klasycznych aby Ci co grają od niedawna mogli je zrobić np. Irlandzkie Skrzaty, Wspaniały Warsztat itp.

2,020 głosów
Głosuj
Zaloguj się
Sprawdź!
(poczekaj ...)
Reset
lub zaloguj się za pomocą
  • facebook
  • google
Zalogowano się jako (Wyloguj się)
Masz jeszcze ! (?) (myślenie…)
kasia tomczykkasia tomczyk opublikował ten pomysł  ·   ·  Oznacz pomysł jako nieodpowiedni…  ·  Administrator →
Anonimowy dzieli wspólny pomysł: dodanie pegaza, kowbojskiego strusia, bociana, truflową świnkę, osła i gąski na mięsko do misji standardowych  ·   · 
Konrad MasternakKonrad Masternak dzieli wspólny pomysł: dodać misje  ·   · 
Anonimowy dzieli wspólny pomysł: misje  ·   · 
Anonimowy dzieli wspólny pomysł: Aktywowanie niedokończonych misji  ·   · 
damian jaremadamian jarema dzieli wspólny pomysł: klasyczne misje  ·   · 
Adam BetynaAdam Betyna dzieli wspólny pomysł: Mam propozycję czy nie można byłoby przenieść niewykorzystanych misji czasowych do misji standardowych ?  ·   · 
weronika.gumielaweronika.gumiela dzieli wspólny pomysł: Dodanie  ·   · 
Konrad MasternakKonrad Masternak dzieli wspólny pomysł: dodac misję do standardowych  ·   · 
Agnieszka LendzioszekAgnieszka Lendzioszek dzieli wspólny pomysł: Więcej misji na portalu nk.pl.  ·   · 
Anonimowy dzieli wspólny pomysł: powiększenie rancza domowego i więcej misji do wykonania w wiejskim zyciu  ·   · 
Anna JabłńskaAnna Jabłńska dzieli wspólny pomysł: Więcej misji klasycznych  ·   · 
AngelikaAngelika dzieli wspólny pomysł: Struś  ·   · 
AngelikaAngelika dzieli wspólny pomysł: Struś  ·   · 
Anonimowy dzieli wspólny pomysł: Wprowadzenie misji  ·   · 
Mateusz Błaszczyk Mateusz Błaszczyk dzieli wspólny pomysł: Misje standardowe na nk  ·   · 
Marek MalczukMarek Malczuk dzieli wspólny pomysł: Wiele Misji Standardowych i Limitowanych.  ·   · 
Anonimowy dzieli wspólny pomysł: Dodanie misji "Romeo i Julia" do standardowych  ·   · 
AnonimowyAnonimowy dzieli wspólny pomysł: Misje standardowe na nk  ·   · 
Konrad MasternakKonrad Masternak dzieli wspólny pomysł: dodanie misji  ·   · 
herman1609herman1609 dzieli wspólny pomysł: Misje, których nie było  ·   · 
AnonimowyAnonimowy dzieli wspólny pomysł: Przenoszenie dawnych misji czasowych do klasycznych  ·   · 
Anonimowy dzieli wspólny pomysł: Zrównanie warunków gry na różnych platformach  ·   · 
katarzyna kulikkatarzyna kulik dzieli wspólny pomysł: nowe cele  ·   · 
zaplanowane  ·  TymonAdminTymon (Community Management & Support, Plinga) udzielił/a odpowiedzi  · 

2 kwietnia 2014 roku dodana została misja “Zagubiony Kotek”. Przed nią również pojawiła się nowa misja klasyczna. Misje klasyczne się pojawiają i planowane jest również dalsze zwiększenie ich ilości.

33 komentarzy

Zaloguj się
Sprawdź!
(poczekaj ...)
Reset
lub zaloguj się za pomocą
  • facebook
  • google
Zalogowano się jako (Wyloguj się)
Przesyłanie ...
  • natalkaprenatalkapre skomentował  ·   ·  Oznacz jako niewłaściwe

U nas dalej analiza a na FB zapowiedź kolejnej klasycznej.... to juz nawet nie jest śmieszne, to jest zenada - jak mozecie tak nas traktować....

Temat załozony w lipcu.... do następnego lipca analiza sie zakończy????? kurcze, juz wątpię, bo macie nas wszystkich gdzieś, dla Was tylko FB sie liczy.... Tam bez analizy, na życzenie graczy wczoraj dodano klasyka gdzie mozna dostać strusia do kapeluszy....
    Analitycy do d...py Zwolnić ich.
    Plingowcy weźcie sie wreszcie do roboty, bo w obecnej sytuacji, gdzie zabraliscie nam sąsiadów, zabraliscie darmowe dukaty, nie dodajecie żadnych misji (nie mówię teraz o klasykach) gra wieje nudą... kto Was utrzyma? bortaczej mało kto teraz kupi dukaty, poza graczami z FB... Tam nie nadążają robić misji, bo misja goni misję, a u nas wielkie g...wno

Dlaczego ta "analiza" tak długo trwa? Przecież "nowe"klasyki są gotowe (co widać na FB), wystarczy je wrzucić na pozostałe serwery. Na każdym kroku gracze z innej platformy niz FB dostają po dupie... A juz najgorzej jest na odsłonie www.plinga.com (mam na myśli BobiBobi, onet, cda- bo stad wchodzimy na tę rodzimą odsłonę plingi), gdzie w moim mniemaniu gra powinna być najbardziej rozwinięta. To jest jakiś absurd, dyskryminacja.
    Czyzby plinga wychodziła z załozenia, że darmowy wielbłąd, drzewo mandarynkowe, limonkowe, i inne zwierzęta i drzewa dostępne w klasykach na FB nam z innych portali sie nie należą poprzez misję, tylko my musimy je kupic za dukaty? Tak samo z promocjami na części, drzewa - tylko gracze z FB mogą je kupować taniej, bo nam przecież dukaty z nieba spadają i obniżki nie są potrzebne...

• katarzyna garbaczkatarzyna garbacz skomentował  ·   ·  Oznacz jako niewłaściwe

Podzielam ten pomysł, ponieważ niektórzy nie mają wykonanych pewnych misji z uwagi na rozpoczęcie gry niedawno i nowe misje czasowe nie zawsze są możliwe do wykonania przez nich

• Anna GrabowskaAnna Grabowska skomentował  ·   ·  Oznacz jako niewłaściwe

No właśnie, mam niekompletną zeszłoroczną choinkę i nie wiem co dalej mam z nią zrobić. Sterczy na farmie cały rok i zabiera cenne miejsce, nie można jej schować bo niekompletna i nawet nie pamiętam co dalej miałam zrobić żeby ją dokończyć.

• Dariusz KozyraDariusz Kozyra skomentował  ·   ·  Oznacz jako niewłaściwe

Taak SUPER więcej misji jestem za tyle że skąd brać tak potrzebne dukaty na ich wykonanie ale coś za coś... dajcie więcej misji tylko broń boże nie powtarzacie ich jak pisze przedmówca ale też dajcie nam szanse "przyrobić dukatów". Najrozsądniej było by wzorem innego portalu wprowadzić nagradzanie za ogląda reklam jednym DUKATEM. O ile wiem tak nagradzane są reklamy filmowe, na które wręcz polują gracze i potrafią w ten sposób zarobić nawet kilka dukatów jednego dnia a z reguły wpada im kilka na tydzień. Nie wiem jak na to zapatrują się Admini NK ale wydaję się jest to dobre posunięcie, gdyż może zadowolić obie strony... nas graczy bo wpadanie nam czasem DUKAT a właścicieli NK z racji potencjalnie wyższego zysku z racji popytu na reklamę za którą pobiera się opłatę.

• Anonimowy skomentował  ·   ·  Oznacz jako niewłaściwe

Bardzo prosimy chociaż o równe traktowanie pod względem ilości klasycznych misji z ludźmi grającymi na fb, gdzie tych misji jest znacząco więcej.

• DressDress skomentował  ·   ·  Oznacz jako niewłaściwe

Wystarczy nawet żeby wprowadzili misje standardowe te które są na facebooku, bo mają ich o wiele wiecej.

• ciemo_thmciemo_thm skomentował  ·   ·  Oznacz jako niewłaściwe

Wiele misji które pojawiły się na FB nie pojawiły się na NK czy gry.pl. Myślę że Powinny one zostać dodane. Jeśli nie jako misje limitowane to jako misje klasyczne. Taj jak dodana została do nich misja w której można zdobyć hiszpańską kozę.

• AnnaAnna skomentował  ·   ·  Oznacz jako niewłaściwe

Popieram dodawanie misji, które były, do standardowych. Z powodu urlopu nie mogłam ukończyć wrześniowego kalendarza gdzie do zdobycia był bizon ani wykonać misji gdzie do zdobycia był bocian i habitat żółwi.

• elakot38elakot38 skomentował  ·   ·  Oznacz jako niewłaściwe

Teraz jest wiecej misji ale co z tego jak niektore misje sie wykonuje a potem prezenty znikaja. Pisza zeby wyczyscic przegladarke i co z tego jak juz sie nie odzyska straty. Ale po wykonaniu misji moga sie powtarzac prezenty zeby przynajmniej je miec

• Adrianka KAdrianka K skomentował  ·   ·  Oznacz jako niewłaściwe

zwróćcie uwagę na ten post. To nie dotyczy tylko Bobi Bobi ja gram na gry.pl i również wiem ,że i tam jest duza niesprawiedliwość nie powinien się liczyć tylko Facebook. wielu ludzi , gra na innych platformach również wydając kaskę na sms!

• AnonimowyAnonimowy skomentował  ·   ·  Oznacz jako niewłaściwe

Witam. Jestem wierną fanką WŻ jednak sytuacja życiowa sprawiła ze przez jakiś czas nie mogłam grać w WŻ. Przebywałam poza granicami kraju i nie miałam stałego dostępu do internetu. Zawiedziona jestem faktem że wszystkie misje jakie były w tym czasie przepadły i nie ma żadnych możliwości a żeby je zrealizować w klasycznych była aż jedna lub dwie misje reszty nie było. Zastanawiam się dlaczego tak jest troszkę to nie sprawiedliwe! Jestem zdania ze każda misja powinna trafiać do klasycznych ażeby każdy miał możliwość chociaż raz ją wykonać. Sumienni zaś gracze nie powinni być poszkodowani ponieważ będą mieli możliwość dublować każdą misję. Gry są po to by zachęcać ludzi do gry i pozwalać im rozwijać się w tych grach więc proszę nie utrudniajcie bo to tylko forma spędzania wolnego czasu:)

• Anonimowy skomentował  ·   ·  Oznacz jako niewłaściwe

Witam. nie było mnie w domu całe wakacje, koleżanka mnie logowała, ale misje mam w plecy. proszę dołożyć te, które były.

← Poprzedni 1

Opinie i baza wiedzy